Inschrijving voor: Cursus "Kabels & Bobbels - Wanten Breien" door Anke

Artikel 5 van 18
€ 115,00
Voorraad 5 stuks
Overzicht

In vier bijeenkomsten (vrijdag ochtenden 20 nov, 4 dec 2026, 15 jan, 12 feb 2027) leer je kabels en bobbels breien, met het prachtige Noorse garen van Hillesvåg Ullvare Fabrikk.
​Je breit een paar wanten  van 
1 streng Luna lamswol, Vidde of Varde van Hillesvag Ullfabrikk.
Het ontwerp is van Augustins voor Hillesvåg (Tilbehør no 9)

Aan bod komen:

  • Het lezen van een Engelstalig patroon
  • Het lezen van een telpatroon (chart)
  • Kabels breien
  • Bobbels breien
  • Rond breien
  • Duim inbreien

Deze streng zoek je  VOORAFGAAND aan de cursus uit in onze stenen winkel, of bestel je in de webwinkel. Kies dan bij het afrekenen voor "afhalen bij winkelier" en zet in het opmerkingenveld "cursus kabels & bobbels". Wij zorgen er dan voor dat de streng in een bol gedraaid wordt en klaar ligt bij de eerste les. 

Ontwerp: Augustins voor Hillesvag (Tilbehør no 9)

Deelname aan deze cursus kan alleen als je al rond kunt breien met sokkennaalden of rondbreinaalden.
Tussendoor brei je thuis verder, en misschien lukt het je om de tweede want gelijk op te breien zodat je na vier lessen je eerste paar eigen gebreide wanten met kabels kunt dragen. 
Voor koffie, thee en lekkers tijdens deze cursus wordt gezorgd. 


Zelf meebrengen: sokkenpennetjes en/of een rondbreinaald met een kabel van 80 cm én een kabelnaald. 
D
eze kunnen eventueel ook ter plekke aangeschaft worden.

Data: 4 vrijdagochtenden, 20 nov, 4 dec, 2026, 15 jan, 12 feb 2027
Tijd: 10.00 uur - 13.00 uur

Kostenopbouw:
Lesgeld: €100,- voor 4 lessen
Kosten wol: € 15,- voor 1 streng Luna, Vidde of Varde, voorafgaand aan de cursus uit te zoeken en aan te schaffen. (zie ook tekst hierboven) 
Inschrijfkosten en patroon: €15,00

Het totaalbedrag voor deze cursus rekent u hier af in de webwinkel. (dit is exclusief het garen)


Annuleringsvoorwaarden workshops & cursussen:

De reservering van de workshop/cursus is pas na betaling in de webwinkel definitief. 

  • Tot aan vier weken van te voren kun je je kosteloos afmelden en krijg je het volledige bedrag retour. 
  • Tot aan twee weken van te voren krijg je 50% van het bedrag terug.
  • Vanaf twee weken vóór de workshop/cursus datum worden de volledige kosten in rekening gebracht.
  • Als je zelf tijdig iemand kunt aandragen die voor jou in de plaats kan komen, dan is dat natuurlijk helemaal prima. Soms staat er iemand op de wachtlijst: neem daarvoor tijdig contact op met degene die de workshop of cursus verzorgd. 
  • Als de workshop/cursus onverhoopt niet kan doorgaan, krijg je het volledige cursusbedrag teruggestort.


Ook goed om te weten:

  • Volg je een dieet of heb je een allergie? Geef dit dan door aan ons zodat wij daar rekening mee kunnen houden. 
  • Alle workshops zijn bedoeld voor volwassenen, tenzij expliciet anders vermeld. 
  • Is de cursus of workshop waar je aan mee wilt doen volgeboekt? Stuur dan een mailtje aan de desbetreffende docent om op de reservelijst geplaatst te worden, of om een berichtje te ontvangen zodra er een nieuwe data zijn gepland. 
  • Alle workshops worden in principe in de Nederlandse taal gegeven. Neem contact op met de desbetreffende docent als je de Nederlandse taal nog niet/onvoldoende beheerst. Overleg dan met hem/haar of meedoen handig is en/of wat de mogelijkheden zijn. In de meeste gevallen is af en toe vertalen naar het Engels geen probleem voor de docent. 
  • Meedoen met een cursus/workhop bij Trollenwol is altíj́d op eigen risicio. Trollenwol en/of de docenten zijn en kunnen niet aansprakelijk worden gesteld voor eventueel letsel of ongelukjes. 
© 2017 - 2026 Trollenwol webwinkel | sitemap | rss | bestelling herroepen | webwinkel beginnen - powered by Mijnwebwinkel