Vulmateriaal & naaldvlies

Met de materialen op deze pagina kun je op een natuurlijke, plasticvrije manier vullen: 

Lontwol: Biologisch, geproduceerd in Duitsland. oor het stevig opvullen poppenhoofdjes/hoofdjes van knuffels

Vlieswol: Biologisch, geproduceerd in Duitsland. Voor het stevig opvullen poppenlijfjes-ledematen/knuffels

Wolballetjes: biologisch, afkomstig uit Duitsland, verwerkt in België. Voor het zacht opvullen van bijvoorbeeld bedknuffelpopjes

Vulkatoen: Bio-dynamische kwaliteit van Sekem. De vegan keuze voor het opvullen van popjes en knuffels. 

Boekweitdoppen: Biologisch, geteeld binnen Europa. Voor in kussens, wordt met name therapeutisch gebruikt bijv. bij nachtelijk zweten. 

Lavendel: Eigen oogst en uit de voorraad van Atelier Roodkapje.
Uitgebloeide lavendeltoppen om in geurzakjes te naaien. Lavendel houdt motten op afstand.
Deze lavendel bevat nog takjes, is van vorig jaar en mag daarom voor een zacht prijsje weg. Druppel er eventueel wat etherische lavendelolie op om de geur wat op te peppen. 

B - kwaliteit. 

Naaldvlies: Biologisch, geproduceerd in Duitsland.
Als onderlaag bij het natvilten van schapenvachten maar ook bijvoorbeeld voor creatieve, wat grotere viltwerken.
Als onderlaag voor het droogvilten/naaldvilten van schilderijtjes en portretten.   

Let op met wassen van gevulde artikelen! Liefst met de hand, of op een wolwasprogramma. Artikelen gevuld met boekweit of lavendel kunnen níet in de wasmachine. Wil je de hoes toch kunnen wassen, gebruik dan een extra hoes als tweede laagje. 

Sorteer op
  • Lontwol, naturel
    Lontwol, naturel
    € 2,50
  • Vulwol
    Vulwol
    € 9,00
  • Wolballetjes/wolkogeltjes
    Wolballetjes/wolkogeltjes
    € 2,00
  • naaldvlies, per meter
    naaldvlies, per meter
© 2017 - 2026 Trollenwol webwinkel | sitemap | rss | bestelling herroepen | webwinkel beginnen - powered by Mijnwebwinkel